SimGrip

SimGrip Sistem​

SimGrip paralel dişli donatı manşonu, iç kısmına diş açılmış yüksek mukavemetli çelik konnektörüdür. Manşonların yerleşimi iyileştirmek için, kesme veya ovalama yöntemleri ile diş açmadan önce, donatı uçları soğuk pres yardımıyla önceden belirlenmiş boyutlara şişirilir. Bu yöntemle diş açılacak donatı uçlarında daha büyük çap değerine ulaşılmış olur. Şişirilmiş donatı uçlarına BAR-S tarafından diş açılır ve bu sayede donatı çapında kesit kaybı yaşanmaz.

SimGrip-ST

sg img 01

SimGrip Sistemi devam eden donatının rahatça döndürülebildiği uygulamalarda kullanılır. İç kısmı dişli bir adet manşon ve iki adet diş açılmış donatı ucundan oluşur. Donatı uçlarına manşonu yarı uzunluğu kadar şişirilir ve diş açılır.

SimGrip-PS

SimGrip Ps

SimGrip PS Sistemi devam eden donatının döndürülemediği uygulamalarda kullanılan konumlandırma tipi manşondur. Manşona ek olarak bir adet somun içerir. Devam eden donatı üzerinde manşonun ve somunun uzunlukları toplamı kadar uzunlukta diş açılır.

SimGrip Anchor-Nut

sg img 03

Anchor-Nut Sistem Paralel dişli donatı ankraj kafası, beton içerisinde gönye gibi geleneksel donatı ankrajlama elemanlarına alternatif olarak daha basit ve etkili ankrajlama yapabilme imkânı sunar.

SimGrip Kaynaklı Manşon

sg img 04

SimGrip Kaynaklı manşonlar SimGrip-ST manşon ile benzer olup, yalnızca iç çapın yarı uzunluğu boyunca diş açılmıştır. Manşonun diğer yarısı metal bir yapı elemanına kaynaklanmak üzere kaynak ağzı açılmıştır. Bu manşonlar, her ölçü donatı için A.S.M.E. Section III, Division-2 standardına uygun kaynaklanabilir çelikten üretilmiştir.

SimGrip Paslanmaz Ve Epoksi Kaplama Ürünleri

sg img 05

SimGrip Paslanmaz ve Epoksi kaplı donatı manşonu ve donatı kafaları ASTM Standartlarına uygun projelere özel üretilmektedir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözümler İçin Yardıma mı ihtiyacınız var?