Barus Kalite Politikası

Barus Kalite Politikası

BARUS’un hedefi, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde tüm çalışanların odaklanması ve katılımı aracılığı ile mükemmel bir ürün ve kalite servisi sağlamak sureti ile sürekli yüksek seviyede bir müşteri memnuniyetinin sürdürülmesidir.

Uluslararası ISO9001:2015 standardına göre Kalite Yönetim Sistemi süreçlerinin sürekli olarak uygulanması ve gözden geçirilmesi sureti ile BARUS, hissedar gereksinimleri dahil ekonomik, teknik ve yasal gereksinimler göz önüne alınarak yurt içi ve yurt dışı piyasalara yüksek seviyede bir ürün kalitesi ve hizmetinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Kalite Politikası ve Kalite Hedefleri, müşteri beklentilerinin sağlanması konusundaki faaliyetlere odaklanmakta ve ürün kalite ve servisinin sürekli iyileştirilmesi ve uygulanabilir sartlarin yerine getirebilmesi için güçlü bir platform sağlamaktadır. 

Politika ve Hedefler, sürecin her aşamasında ilgili prosedürlerin ve çalışma talimatlarının bilgiye dayalı uygulaması aracılığı ile Kalite Yönetim Sisteminin sürekli uygulanması konusunda müşterek bir odak noktası sağlanması için, yıllık bazda gözden geçirilmekte ve BARUS üst yönetim aracılığı ile tüm çalışanlara bildirilmektedir. 

Mahmut Dogan
Genel Mudur

Daha Kolay Endüstriyel Çözümler İçin Yardıma mı ihtiyacınız var?